Image default

زمانی که 6 سال بیشتر نداشت، سیاره‌ای که در آن زندگی می‌کرد مورد تهدید واقع شد و مادرهای او برای حفظ سیاره از جان خود گذشتند. او نیز به پاس احترام به میراث آن‌ها سیاره را ترک گفت و برای مقابله با جرم و جنایت به مناطق دیگر سفر کرد و با ابرقهرمانانی چون لوکی، هالکینگ و وایکن همراه شد تا به مقابله با بر هم زنندگان نظم بپردازند.
این تنها بخشی از زندگی‌نامه‌ی یکی از شخصیت‌های شناخته‌شده‌ی مجموعه آثار کمیک در ژانر ابرقهرمانی است. شخصیتی که از او به عنوان زن امریکایی دوم یاد می‌کنند و نام امریکا چاوز را بر او نهاده‌اند!

زن امریکایی دوم که برای اولین بار در کمیک مارول انتقام شماره‌ی 1 (سپتامبر 2011) ظاهر شد، یک زناکار هم‌جنس‌باز است!
امریکا چاوز در طول اولین حضورش در گروه بریگادهای جوان در کمیک انتقام 1، با التیمیت نولیفیر (رهبر گروه) رابطه رمانتیک برقرار می‌کند. با این حال وی از این رابطه تنها به عنوان یک تجربه یاد کرده و خود را یک لزبین (هم‌جنس‌باز زن، مساحقه‌کار) معرفی می‌کند. امریکا چاوز علاوه بر داشتن رابطه جنسی با یک مرد به برقراری رابطه با یک زن به نام لیزا هالوران (تکنسین اورژانس پزشکی) نیز می‌پردازد و مساحقه‌کار بودن خود را به اثبات می‌رساند.

این خصلت تمدن صهیونیستی امریکا است که انسان‌های برتر خود را زنازاده و هم‌جنس‌باز معرفی می‌کند! فسق و فجور در بنیان‌های فکری و جهان‌بینی این تمدن نهادینه شده و این باور باطل است که امروز منتج به پدیدآمدن جامعه‌ای فحشاسالار، زنازاده و هم‌جنس‌باز شده است. (براساس گزارش‌های منتشر شده در نقشه‌ی خانواده بیش از 41 درصد مردم امریکا زنازاده هستند.)

مطالب مرتبط

استیون اسپیلبرگ | دریافت مدال لیبرتی از دست بیل کلینتون

سردبیر پویانقد

استیون اسپیلبرگ: حمایت از هم‌جنس‌بازان

سردبیر پویانقد

نقد انیمیشن «وال ای»؛ هبوط جمعی انسان‌ها از بهشت تکنولوژیک اکسیوم به زمین

سردبیر پویانقد

دیدگاهتان را بیان کنید