Image default

اسپیلبرگ برای کمک به رژیم صهیونیستی 1 میلیون دلار اهدا کرد. یکی از بنیادهایی که به وسیله‌ی استیون اسپیلبرگ به وجود آمده، زمانی که رژیم غاصب صهیونیستی با حزب‌الله لبنان در حال جنگ بود (در سال 2006)، مبلغ یک میلیون دلار به این رژیم منحوس کمک کرد.

استیون آلن اسپیلبرگ کارگردان، تهیه‌کننده، و فیلم‌نامه‌نویس صهیونیست است که تاکنون توانسته 3 بار برنده‌ی جایزه‌ی اسکار شود. وی به عنوان یکی از بهترین و موفق‌ترین کارگردانان تاریخ سینمای جهان شناخته می‌شود تا جایی که با فیلم‌های آرواره‌ها (1975)، ای.تی (1982) و پارک ژوراسیک (1993) توانست رکورد فروش سینمای جهان را در دوران اوج خود بشکند.

hسپیلبرگ از شخصیتی صاحب سبک، پرنفوذ و تاثیرگذار برخوردار است که علاوه بر حوزه‌ی تخصصی خود در جریان‌بخشی و جهت‌دهی به حوزه‌های دیگر از جمله فرهنگ و سیاست ورود کرده و در بزنگاه‌های مختلف به دفاع از ماهیت یهودی-صهیونیستی-امریکایی خود پرداخته است.

اسپیلبرگ در سال 2006 با قساوت تمام علی‌رغم ظاهرسازی‌های فریبنده‌اش مبلغ 1 میلیون دلار به رژیم غاصب صهیونیستی کمک مالی کرد تا به واسطه‌ی آن کودکان معصوم و مردمان بی‌گناه لبنان را به خاک و خون بکشد.

آری! اسپیلبرگ کسی است که در «جنگ نرم» با رویای امریکایی-صهیونیستی و ظرافت‌های هنری و سینمایی کفر را در قلب مردمان جهان می‌نشاند و نفس آن‌ها را چنگ می‌زند و خراش می‌دهد و در «جنگ سخت» با کمک مالی به رژیم خونخوار و سفاک صهیونیستی تن و جسم آنان را تکه‌تکه می‌کند!!!

این است ره‌آورد صهیونیسم جهانی…

و درود و سلام خدا بر حزب‌الله لبنان که نقشه‌های شیطانک‌هایی همچون اسپیلبرگ را نقش بر آب کرد …

لینک خبر کمک مالی استیون اسپیلبرگ به رژیم صهیونیستی در جنگ 33 روزه:

http://www.theage.com.au/news/people/spielberg-directs-aid-to-israel/2006/08/10/1154803000553.html

http://www.haaretz.com/world-news/spielberg-movies-banned-by-arab-league-wikileaks-cable-reveals-1.331251

مطالب مرتبط

بت‌وومن؛ ابرقهرمانی هم‌جنس‌باز!

سردبیر پویانقد

گوبر، کاراکتر پویانمایی «چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم؟» یک هم‌جنس‌باز است!!!

سردبیر پویانقد

استیون اسپیلبرگ: دریافت جایزه افتخاری شوالیه‌ی فرمانده از ملکه‌ی انگلیس

سردبیر پویانقد

دیدگاهتان را بیان کنید